Antrąjį sezoną - platesnės ir ilgesnės žaidynės

2019-09-16
0000011391-1200-800-withoutgrow.jpg

Vaikinų mokyklų salės futbolo (Futsal) žaidynės „MrGolas“ šį sezoną vyks trijose amžiaus grupėse ir išaiškins Lietuvos čempionus. Registracija antrajam sezonui prasidėjo ir truks iki rugsėjo 29-osios.

Salės futbolas, kuris pasaulyje žinomas Futsal pavadinimu, pasaulyje vis labiau populiarėja. Žaisdami jį savo įgūdžius tobulino būsimos futbolo superžvaigždės - Ronaldinho, Xavi, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Neymaras ir daugelis kitų. Kitais metais geriausius planetos žaidėjus išvysime Lietuvoje per Pasaulio čempionato finalines kovas.

Išbandyti šį dinamišką, patrauklų sportą vaikus, kurie nelanko futbolo mokyklų ar būrelių, kviečia „MrGolas“. Debiutinis jo sezonas į mokyklų sales įtraukė daugiau kaip 2000 moksleivių. Šiemet dalyvių tikimasi dar daugiau, nes varžybos vyks trijose amžiaus grupėse – U-12 (gimę 2007 metais ir jaunesni), U-14 (gimę 2005 m. ir jaun.) ir U-16 (gimę 2003 m. ir jaun.).

Dar viena naujovė – komandos varžysis trijuose etapuose – nuo savivaldybių ir apskričių iki Lietuvos superfinalo. Pernai varžybos baigėsi regionų finalais.

Šį sezoną planuojama pradėti varžybas spalio pradžioje ir finišuoti gruodžio viduryje.

2019-2020 sezono nuostatai

Mokyklos kviečiamos registruoti komandas nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. iki spalio 2 d. (imtinai). Žaidėjų registracija vyks nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 6 d.

Tinkamai užsiregistravusios komandos gaus dovanų po salės futbolo (Futsal) kamuolį.

Registracija vykdoma internetu, masinio futbolo renginių registracijos sistemoje. Anksčiau dalyvavusiems ir registruotiems masinio futbolo projektuose „Golas“, „Ladygolas“, ar „MrGolas“ naujų vartotojų kurti nereikia – galima iš karto prisijungti prie sistemos su savo duomenimis ir registruoti komandą. 

Kaip registruotis - instrukcija žingsnis po žingsnio

Žaidynes „MrGolas“ organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF), Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA).

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.