Registracija

Norėdami dalyvauti MrGolas varžybose turite užsiregistruoti mūsų sistemoje.

Komandų registracija vyks nuo 2019 m. rugsėjo 16 d. iki rugsėjo 29 d. (imtinai). Žaidėjų registracija vyks nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 6 d.

Sekite tolimesnius veiksmus ir viską atliksite per keletą minučių.

JEI JAU DALYVAVOTE MŪSŲ PROJEKTE(-uose) IR REGISTRAVOTĖS ŠIOJE SISTEMOJE ANKSČIAU, IŠ KARTO PEREIKITE PRIE TREČIO ŽINGSNIO. JUMS NAUJO VARTOTOJO KURTIS NEREIKIA!

Kilus neaiškumams pagalbos galite kreiptis į apskrities koordinatorius.

1. Registracija į MyComet platformą. Keliaukite į registracija.lff.lt
Ši registracija skirta tiek ugdymo įstaigos atsakingam asmeniui (pedagogui ar kitam koordinuojančiam asmeniui) tiek pačiam moksleiviui (8 žingsnis, žr. apačioje puslapio), kuris planuoja dalyvauti žaidynėse.

 

2. Atsakingo už komandą asmens registracija prie ugdymo įstaigos. Turite prisiskirti prie jūsų ugdymo įstaigos, tam, jog galėtumėte užregistruoti komandą bei žaidėjus sekančiuose žingsniuose.

3. Komandos (-ų) registracija į žaidynes. Kiekvienai ugdymo įstaigai automatiškai sukurtos šešios komandos (po dvi į kiekvieną amžiaus grupę). Būtinai registruokite ne mokyklą, o KOMANDA 1, KOMANDA 2 ir t.t. (komandų pavadinimus pakeisti galėsite eigoje)
Susiraskite tarp pirkinių norimas GOLAS žaidynes.

Prisijunkime prie mokyklos vartotojo, įsitikinkime, jog  esame užsiregistravę į žaidynes bei įgyvendinkime likusius žingsnius - žaidėjų registracija, komandos pavadinimo keitimas bei žaidėjų priskyrimas prie žaidynių.

4. Ar užsiregistravome? Pasitikrinkime! comet.lff.lt

5. Laikas registruoti žaidėjus į mokyklos sąrašą, jei dar jie patys neužsiregistravo! (Vaikai mėgsta inovatyvius dalykus, tad paraginkite juos pačius prisiregistruoti! - 8 žingsnis)

6. Nenorite būti komanda 1? Sugalvokite savo pavadinimą bei pakeiskite į jūsų sugalvotą!

7. Pridėkime iš mokyklos sąrašo žaidėjus į žaidynėse užregistruotas komandas!

Jei visus video sekėte nuosekliai, sveikiname ir susitiksime aikštėje!

Informacija apie tvarkaraščius, rezultatus ir visą tvarką jus pasieks pasibaigus registracijos laikotarpiui!


8. Taip pat galime palengvinti registracijos procesą! Kiekienas vaikas gali turėti savo vartotoją bei prisiskirti save prie savo ugdymo įstaigos!
Ir viskas labai paprasta. Tokiais žingsniais palengvinsite ugdymo įstaigos koordinatoriaus/pedagogo darbą, jam nereikės jūsų registruoti (pedagogas peršoks 5 žingsnį).

 

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.