Vyresniųjų gretose - šiauliečių laimėjmas

2019-12-13

Gruodžio 12 d. Prienų arenoje vyko MrGolo U16 (16 metų ir jaunesni) superfinalai. Pirmąją vietą iškovojo Šiaulių S. Šalkauskio gimnazistai, antri liko Ramygalos, treti - Krokialaukio atstovai.

Šiauliečiai grupės turnyre neturėjo lygių – abi pergales iškovojo dviejų įvarčių persvara. Jie užtikrintai laimėjo pusfinalį, o finale 1:0 pranoko Ramygalos gimnaziją. Net 8 kartus pasižymėjo Domantas Jovaiša, 7 įvarčius pelnė Tomas Krumenš.

S. Šalkauskio gimnazistai iki pergalės nužygiavo septyniese ir nepaisant to, kad per ankstesnius etapus neteko savo vartininko, kuris pakeitė ugdymo įstaigą.

„Bijojau, kad negautume traumų. Bet vaikinai šaunuoliai, sužaidė beveik be keitimų. Jie techniški, drąsūs ir optimistiški. Prieš turnyrą sakė, kad laimėsime, būsime pirmi. Nesitikėjau, bet reiškia, kad toks mąstymas nugalėjo“, - svarstė S. Šalkauskio gimnazijoje futbolo būrelį organizuojanti pedagogė Alma Adomaitienė.

Žolės riedulį sportavusi trenerė kartu su šeima mėgsta ir futbolą, nes jį žaidė ir tėvas, ir brolis. Todėl ėmėsi ir popamokinės veiklos futbolo būrelio. „Turime vaikinų, kurie kažkada lankė treniruotes, o dabar nori tiesiog žaisti. Mūsų mokykloje stiprus krepšinis, bet jau antri metai gerai sekasi futbole. Birželį dalyvavome Golo Superfinale, o dabar atėjo šis laimėjimas. Tikiuosi, kad atsiras ir daugiau norinčių į futbolą“, - teigė mokytoja.

Pergalingą įvartį finale pelnęs D. Jovaiša futbolo treniruotes lankė Šiaulių akademijoje, tačiau pastaruoju metu tiesiog kas savaitę ateina pažaisti mokykloje. Golo lemiamose rungtynėse jie dukart sužaidė lygiosiomis, tačiau atsigriebė Futsale.

„Buvo labai smagu dalyvauti, daug visokių iššūkių, daug emocijų, jaudulio. Laimėti padėjo sunkus darbas. Mokykloje daug treniravomės, buvome motyvuoti. Gerai žaidėme kontratakose ir apskritai mūsų gynyba bei puolimas buvo subalansuotas“, - kalbėjo moksleivis.

Arti antro titulo po vasarą laimėto Golo U13 turnyro buvo Ramygalos atstovai, kurie finale kovėsi iki paskutinių sekundžių.

Išskirtinis buvo Krokialaukio Tomo Noraus Naruševičiaus gimnazija komandos pasiekimas. Alytaus rajono atstovų komanda sudarė beveik vien klasiokai.

Ekipai vadovavo futbolo bendruomenėje gerai žinomas veidas – ilgametis elitinių Alytaus futbolo klubų žaidėjas Martynas Biržinis. Jis daugiau nei dešimtmetį dirba kūno kultūros mokytoju, organizuoja du futbolo būrelius.

„Mūsų mokykla nedidelė, todėl komandoje turėjome aštuonis žaidėjus iš vienos klasės, ir tik vienas buvo septintokas. Turime ir dar vieną vaikiną, bet jis negalėjo dalyvauti, nes žaidė už Alytaus SRC komandą jaunių pirmenybėse, - pasakojo M. Biržinis – Mūsų komanda sportuoja pora kartų per savaitę, pasižaidžiame salėje. Smagu, kad tokio mažo miestelio klasiokai sugebėjo iškovoti trečią vietą Lietuvoje. Labai džiaugiuosi už juos.“

Jis džiaugėsi, jog „MrGolo“ projektas padeda atitraukti vaikus nuo žalingų įpročių. „Labai smagu, kad čia daug dalyvių, finalininkams duoda aprangas, visur yra daug informacijos apie renginį. Vaikinams tikrai bus smagu prisiminti, kad kaip klasiokai čia dalyvavo. Ne tik iš sporto pusės, bet tai ir socializacija, galimybė pabendrauti su kitais vaikais, pamatyti kaip kas žaidžia.“

Prizininkus apdovanojo Lietuvos futbolo federacijos techninis direktorius, belgas Patrickas de Wilde ir Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla. Finalininkai galėjo atsigaivinti „Tymbark“ sultimis ir gavo „Hummel“ aprangas dovanų.

Trečiasis MrGolo superfinalas - U14 amžiaus grupės turnyras - vyks gruodžio 17-ąją.

Video akimirkos

Rezultatai:
A grupė
B grupė
Rungtynės dėl vietos

U16 Finalinė rikiuotė:
1. Šiaulių S. Šalkauskio gimnazija;
2. Ramygalos gimnazija;
3. Krokialaukio Tomo Noraus Naruševičiaus gimnazija;
4. Šateikių pagrindinė mokykla;
5-6. Pajūrio S. Biržiškio gimnazija,
Vilkijos gimnazija;
7-8. Molėtų gimnazija,
Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija;
9-10. Dovilų pagrindinė mokykla,
Grigiškių gimnazija.

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.