U 14 Žemaitijos regiono finale triumfavo Gasčiūnų pagrindinės mokyklos moksleiviai

2019-03-06

Kovo 6 dieną Tauragės sporto centre įvyko U 14 Žemaitijos regiono „MrGolas“ finalas, kuriame varžėsi mokyklos iš Klaipėdos, Tauragės, Telšių ir Šiaulių apskričių. Komandos buvo suskirstytos į 4 grupes po 3 komandas.

3. Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 2 – Matas Baziliauskas

Pirmajame pusfinalyje Viekšnių gimnazija 2-1 įveikė Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandą. Antrajame pusfinalyje Gasčiūnų pagrindinė mokykla 6 - 0 nugalėjo Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 2 komandą.

Rungtynėse dėl bronzos  Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija 6-4 nugalėjo Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 2“ komandą. Dėl pirmos vietos Gasčiūnų pagrindinė mokykla 3-2 nugalėjo Viekšnių gimnaziją.

Geriausiu viso finalo vartininku išrinktas Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos moksleivis Kamilius Kačinskas.

Geriausiu viso finalo žaidėju išrinktas Gasčiūnų pagrindinės mokyklos moksleivis Nedas Kenstavičius.

Komandas dalyves ir finalininkus apdovanojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius ir Tauragės „MrGolas“ koordinatorius Alvydas Skurdelis.

Pirmas tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos prizininkų taurėmis, medaliais,diplomais, futbolo aprangų komplektais, bei suvenyrais.

Visos finalo komandos dalyvės buvo apdovanotos finalininkų futbolo marškinėliais, taurėmis, diplomais, salės futbolo kamuoliais, bei atšvaitais, kad moksleiviai jaustųsi saugūs kelyje.

Tauragės apskrities futbolo federacija visoms komandoms padovanojo po picą, o Tauragės rajono savivaldybė įteikė komandoms dovanėles su Tauragės miesto simbolika.