U 14 Sūduvos - Dzūkijos regiono finale nugalėtojų taurę iškėlė Kalvarijos gimnazijos moksleiviai

2019-02-13

Vasario 13 dieną, Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros sporto centre, įvyko Lietuvos mokyklų salės futbolo "MrGolas" Sūduvos-Dzūkijos regiono finalas. Finaliniame etape varžėsi 12 komandų, suskirtytų į 4 grupes po 3 komandas, iš Marijampolės, Alytaus ir Kauno apskričių.

Sužaidus varžybas grupėse, paaiškėjo, kad pirmame pusfinalyje susitiks Kalvarijos gimnazijos "Team 3" ir Piliakalnio progimnazija, o antrame Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ir Leipalingio progimnazijos "Leipas" komandos.

Pirmose pusfinalio rungtynėse Kalvarijos gimnazija 3-0 įveikė Piliakalnio progimnazijos moksleivius. Antrajame pusfinalyje Leipalingo progimnazijos "Leipas" komanda paskutinėmis minutėmis pelnė vienintelį ir pergalingą įvartį į Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos vartus ir iškovojo teisę žaisti finale.

Rungtynėse dėl bronzos, pagrindinis laikas, tarp Gelgaudiškio ir Piliakalnio mokyklų pasibaigė lygiosiomis 2-2, tad visa intriga persikėlė į baudinių seriją, kurioje 3-1 triumfavo Piliakalnio gimnazijos moksleiviai.

Didžiajame finale Kalvarijos gimnazija "Team 3" 4-1 palaužė Leipalingio progimnazijos "Leipas" komandos pasipriešinimą ir iškovojo nugalėtojų taurę. Finalinėse rungtynėse Kalvarijos gimnazijos komandai įvarčius įmušė Justas Konziulevičius (2 įvarčiai), Justas Bražaitis ir Krisutupas Micuta po vieną, o paguodos įvartį Leipalingio progimnazijos komandai pelnė Rokas Sadeckas.

Geriausiu vartininku išrinktas Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokkyklos moksleivis Gustas Ramuškevičius, o Leipalingio progimnazijos moksleivis Rokas Sadeckas buvo pripažintas geriausiu žaidėju.

Kiekvienoje komandoje buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai, kuriais tapo:

Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras  - Arnas Banys
Alytaus r. Simno gimnazijos „Ežiai" - Audrius Kestauskas

Piliakalnio progimnazija - Arnas Baranauskas

Dotnuvos pagrindinė mokykla Team 1- Jokūnas Bandžiulis

Vilkijos gimnazija Team 1 - Edvinas Kančiauskas

Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos „Team 1“ - Deimantas Majauskas

Alovės I - Armintas Ratkevičius

Kalvarijos gimnazijos „Team 3" - Kristupas Micuta

Butrimonių gimnazijos „1 komanda“ - Orintas Gudelevičius

Leipalingio progimnazijos "Leipas"- Rokas Sadeckas

Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla - Simas Gilaitis

Akademijos gimnazija 2006-1 - Edvinas Mikutavičius

Pirmas tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, diplomais, kamuoliais ir futbolo aprangų komplektais, o komandos finalininkės  taurėmis, diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Komandų geriausi žaidėjai apdovanoti individualiais prizais.

Viso finalo metu dalyviai galėjo pasidaryti momentines atsiminimo nuostraukas su savo komandos draugais, treneriais, organizatoriais ir dalyviais.

Prizus dalyviams įteikė Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla, Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius, Kauno apskrities federacijos generalinis sekretorius Valdas Knyzelis, bei šių žaidynių ambasadorius ir Jonavos "Vikingai" žaidėjas Juri Jeremejev.

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.