U 14 Aukštaitijos regiono finale triumfavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos komanda „Kudabiečiai“

2019-03-04

Kovo 4 dieną Molėtų kūno kultūros ir sporto centre įvyko U 14 Aukštaitijos regiono „MrGolas“ finalas. Finale varžėsi po 12 komandų suskirstytų į 4 grupes po 3 komandas.

Panevėžio Vyturio progimnazijos „Vyturys 8“ - Džiugas Šakys

Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazijos „Team 1“ - Podchodiaščev Maksimhttps://comet.lff.lt/javax.faces.resource/spacer/dot_clear.gif.xhtml?ln=primefaces&v=5.4.0-patch-6

Pandėlio gimnazija - Klaudijus Kundelis

Pirmajame pusfinalyje Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komanda 5-1 nugalėjo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos „Kudabiečius“. Antrajame pusfinalyje Švenčionėlių progimnazijos „Team 1“ komanda 3-1 nugalėjo Pandėlio gimnaziją.

Rungtynėse dėl bronzos Pandėlio gimnazija po baudinių serijos 4-2 nugalėjo Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komandą.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos „Kudabiečiai“ 3-1 nugalėjo Švenčionėlių progimnazijos „Team 1“ komandą ir iškovojo pirmąją vietą.

Geriausiu viso finalo vartininku išrinktas Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komandos moksleivis Eimantas Masis.

Geriausiu viso finalo žaidėju išrinktas Švenčionėlių progimnazijos „Team 1“ komandos moksleivis Dainius Rudzianskas.

Komandas dalyves ir finalininkus apdovanojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius ir projektų vadovė Greta Guižauskaitė.

Pirmas tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos prizininkų taurėmis, medaliais,diplomais, futbolo aprangų komplektais, bei suvenyrais.

Visos finalo komandos dalyvės buvo apdovanotos finalininkų futbolo marškinėliais, taurėmis, diplomais, salės futbolo kamuoliais, bei atšvaitais, kad moksleiviai jaustųsi saugūs kelyje.