U 12 Žemaitijos regiono finalą laimėjo Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „DUBYSA“

2019-03-01

Vasario 27 dieną Tauragės sporto centre įvyko U 12 Žemaitijos regiono „MrGolas“ finalas, kuriame varžsėsi mokyklos iš Klaipėdos, Tauragės, Telšių ir Šiaulių apskričių. KOmandos buvo suskirstytos į 4 grupes po 3 komandas.

A grupė

1. Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro „DUBYSA“ - Nojus Petrikas

2. „Atžalyno“ pagrindinė mokykla - Osvaldas Urbonas

3. Medelynas 1 - Simas Butkus

B grupė

1. Kairių pagrindinės mokyklos „Kairiai“ - Armandas Tamoševičius

2. Vanagai - Robertas Tverijonas

3. Maksimo Gorkio progimnazijos „Team 1“ - Daniil Cepov

C grupė

1. Dariaus ir Girėno progimnazijos „Team 1“ - Faustas Vaitkus

2. Dovilų pagrindinės mokyklos „Team 1“  - Deinas Cirtatutas

3. Mato Slančiausko progimnazijos „Team 1“  -  Danielis Steponaitis

D grupė

1. Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 1“ - Eimantas Olsevičius

2.Marijono Daujoto progimnazijos „Team 1“  - Lukas Pilipavičius

3. ProBabrungas - Nojus Petrikas

Pirmajame pusfinalyje  Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „DUBYSA“ 3-1 įveikė  Mato Slančiausko progimnazijos komandą „Team 1“. Antrajame pusfinalyje Šeduvos gimnazijos "Vanagų" komanda pripažino Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 1“ komandos pranašumą 2:5.

Rungtynėse dėl bronzos Mato Slančiausko progimnazijos komanda „Team 1“ 4-2 nugalėjo Šeduvos gimnazijos „Vanagų“ komandą. Atkakliose ir permainingose rungtynėse dėl pirmos vietos Martyno Mažvydo progimnazijaos komanda „Team 1 tik paskutinėmis sekundėmis pralaimėjo Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro komandai „DUBYSA“  2:3

Geriausiu viso finalo vartininku išrinktas Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro moksleivis Matas Lukošaitis.

Geriausiu viso finalo žaidėju išrinktas Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro moksleivis Vėjas Žilinskis.

Komandas dalyves ir finalininkus apdovanojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius ir Tauragės „MrGolas“ koordinatorius Alvydas Skurdelis.

Pirmas tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos prizininkų taurėmis, medaliais,diplomais, futbolo aprangų komplektais, bei suvenyrais.

Visos finalo komandos dalyvės buvo apdovanotos finalininkų futbolo marškinėliais, taurėmis, diplomais, salės futbolo kamuoliais, bei atšvaitais, kad moksleiviai jaustųsi saugūs kelyje.

Tauragės apskrities futbolo federacija visoms komandoms padovanojo po picą, o Tauragės rajono savivaldybė įteikė komandoms dovanėles su Tauragės miesto simbolika.

 

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.