U 12 Sūduvos - Dzūkijos finale triumfavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komanda

2019-02-12

Vasario 12 dieną, Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros sporto centre, įvyko pirmasis Lietuvos mokyklų salės futbolo "MrGolas" Sūduvos-Dzūkijos regiono finalas. Finaliniame etape varžėsi 12 komandų, suskirtytų į 4 grupes po 3 komandas, iš Marijampolės, Alytaus ir Kauno apskričių.

Sužaidus varžybas grupėse, paaiškėjo, kad pirmame pusfinalyje susitiks Alytaus r. Simno gimnazijos „Ežiukai" ir Vilkijos gimnazijos, o antrame Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos „Team 1“ ir Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro „Stulginskiukių“ komandos.

Pirmose atkakliose pusfinalio rungtynėse Simno gimnazijos "Ežiukai" 4-2 įveikė Vilkijos gimnazijos moksleivius. Antrajame pusfinalyje visas varžybas dominavusi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija 4 - 0 įveikė Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro „Stulginskiukių“ komandą ir iškovojo kelialapį į didyjį finalą.

Kovoje dėl trečios vietos Vilkijos gimnazijos komanda 3-1 nugalėjo Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro „Stulginskiukių“ komandą.

Didžiajame finale po įtemptų ir atkaklių rungtynių nugalėtojų taurę iškėlė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija. Vienintelį ir pergalingą įvartį į Simno gimnazijos "Ežiukų" komandos vartus pasiuntęs Juozas Petkevičius padovanojo komandai pirmąjį šių žaidynių trofėjų.

Geriausiu vartininku išrinktas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos „Team 1“ moksleivis Jokūbas Vybornas, o šios gimnazijos moksleivis Juozas Petkevičius buvo pripažintas geriausiu žaidėju.

Kiekvienoje komandoje buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai, kuriais tapo:

Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos „Team 1“ - Arminas Martišius

Vilkijos gimnazijos „Team 2“ - Nedas Malakauskas

Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos  „Team 1“ - Vilius Vitkevičius

Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla - Aironas Labašauskas                                                                         

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos „Team 1“ - Dominykas Puzerauskas

Butrimonių gimnazijos „1 komanda“ - Titas Okmanas

Kalvarijos gimnazijos „Team 1“ - Airidas Rasimavičius

Lazdijų gimnazija LMGG - Gustas Radžiūnas

Alytaus r. Simno gimnazijos „Ežiukai" - Natas Radzevičius

Dotnuvos pagrindinės mokyklos „Team 1“ - Redas Jaugelavičius

"STULGINSKIUKAI" - Airidas Kavaliauskas

Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos - daugiafunkcio centro „Team 2"- Aurimas Galinaitis

Pirmas tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais, diplomais, kamuoliais ir futbolo aprangų komplektais, o komandos finalininkės  taurėmis, diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Komandų geriausi žaidėjai apdovanoti individualiais prizais.

Viso reginio metu dalyviai galėjo pasidaryti momentines atsiminimo nuotraukas su organizatoriais, dalyviais, komandos draugais, treneriais.

Prizus dalyviams įteikė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius, Kauno apskrities federacijos generalinis sekretorius Valdas Knyzelis, bei šių žaidynių ambasadorius ir Jonavos "Vikingai" žaidėjas Juri Jeremejev.

 

Daugiau žinučių
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.